4 grudnia, 2020 admin

Bezpłatny terminal płatniczy.

W PAKIECIE TANIEJ !!!

Wybierz BEZPŁATNY terminal płatniczy w programie Polska Bezgotówkowa i uzyskaj nawet 10%* rabatu na kasę fiskalną ONLINE!

Pełna oferta terminali płatniczych dostępna jest na stronie:

www.TerminalePlatnicze.eu

lub zadzwoń: 504 26 33 91

* rabat udzielany jest w zakresie 5% – 10% w zależności od wybranego terminala.

Bierzemy udział w akcji Polska Bezgotówkowa w ramach której oferujemy bezpłatną możliwość użytkowania terminali płatniczych 12 miesięcy. Szczegóły oferty: Czas trwania umowy 12 miesięcy!!! Dla nr NIP dla których wcześniej nie ły zarejestrowane terminaleDo 100 000 zł obrotu rocznie (dopiero po przekroczeniu naliczane są opłaty).  Jeżeli kiedykolwiek myśleliście Państwo o wprowadzeniu do swojej działalności terminala płatniczego to teraz jest świetna okazja a BEZPŁATNIE przetestować to rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z promocji.

Infolinia: 504 26 33 91

biuro@terminaleplatnicze.eu

Więcej informacji:

Jak wspomnieliśmy wyżej – koszta pokrywane są Fundację Polska Bezgotówkowa (www.polskabezgotowkowa.pl). Zarówno najem urządzenia jak i marża. Obecnie w ofercie mamy terminale stacjonarne Ingenico ICT 220 lub mobilne (przenośne) Ingenico IWL 250 lub Verifone Vx675 Poniżej przesyłam kryteria uczestnictwa w programie:  

  • Przedsiębiorca nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadał umowy z agentem rozliczeniowym).
  • Do Programu mogą przystąpić sieci handlowo-usługowe – obejmujące mniej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.
  • Przedsiębiorca nie jest operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).
  • Przedsiębiorca może otrzymać do 3 terminali do obsługi płatności bezgotówkowych.
  • Przedsiębiorca zobowiąże się, że nie będzie stosował opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami).
  • Przedsiębiorca zobowiąże się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.
  • Przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz w trakcie jego trwania.

 W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.

— 
M:+48 504 26 33 91
E: biuro@TerminalePlatnicze.eu
FB: www.facebook.com/TerminalePlatnicze.eu